Відгуки про компанію Zerkala
- Ольга Г.
Я нещодавно придбала дзеркало і хочу поділитися своїм враженням. Покупка пройшла дуже легко та швидко: оформлення замовлення було зрозумілим, а інформація про товар — повною і точною. Дзеркало повністю відповідає опису: якісне, без дефектів, виглядає стильно і гарно вписалося в інтер’єр кімнати.
Доставка швидка, приїхало вчасно та добре запаковане, без пошкоджень. Загалом сервісом дуже задоволена, рекомендую. - Євгенія Ж.
Быстро изготовили под заказ, пришло хорошо, надежно , упаковано
- Надія Р.
Отримала дзеркало через два тижні, з урахуванням відключень і свят ,це просто дуже швидко, а ще це найдешевша ціна і консультант таке відчуття що 24/7 на зв'язку, відповідала навіть після закінчення робочого дня, дуже ввічлива і приємна , дякую вам за вашу роботу!!!
- Олександр Ш.
- Олександра М.
- Людмила Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла дзеркало підлогове з підсвіткою, проплатила промоплатою, говорили на протязі 12 днів. Пром повернув кошти через 10 днів, подзвонила менеджеру, вона сказала, що дзеркало буде готове через день-два, пройшов 21 день- дзеркала нема. Не рекомендую 👎
- Коментар продавця
Людмило, вітаємо, ваші гроші не повертались. Нажаль, ми маємо зважати на обставини, на які ми не впливаємо. Мобілізаційні процеси, вимкнення світла і обстріли впливають на швидкість на даний момент, але не на ціну наших виробів. Нам прикро, що так сталося, менеджер зв'яжеться з вами для уточнення про повернення ваших коштів
- Коментар продавця
- Ірина Ш.
Не рекомендую!!! Відразу оплатила замовлення, так як на сайті було вказано, що товар в наявності. Менеджер написала, що в наявності дзеркала нема, виготовлення 10-12 робочих днів у звʼязку з відключеннями світла, але за доплату 500 гривень зроблять за тиждень. Коли я відмовилась доплачувати, відповіли, що інших варіантів немає і час очікування 10-12 робочих днів. Тому рекомендую уточнювати, чи є товар в наявності одразу або бути готовими доплачувати «офіційно» працевлаштованим)))
- Олена Т.
Замовляла дзеркало D80 , щиро рекомендую продавця
Дзеркало прийшло гарно упаковане , без браку , з усіма необхідними кріпленнями , а ще швидка доставка та якісне обслуговування
І тому ще раз роблю замовлення саме тут , на ще одне таке ж дзеркало, так як студія розширяється - Вікторія С.
- Христина Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже швидко відправили , дуже привітний консультант , якість гарна 🙌
